Vlada RS je v Svetu RS za visoko šolstvo razrešila dolžnosti člana dr. Ivana Rozmana in dr. Matjaža Lukača. Z 10. junijem 2011 je imenovala dr. Danijela Rebolja in dr. Jadrana Lenarčiča do izteka mandatne dobe Sveta RS za visoko šolstvo, t.j. do 27. maja 2014.

Inženirska akademija Slovenije je na marčevski skupščini izvolila novo vodstvo. Predsednik IAS je postal dr. Jadran Lenarčič, direktor Inštituta Jožef Stefan, ki je nasledil dr. Matjaža Lukača. Dr. Danijel Rebolj je s 5. majem 2011 zasedel mesto rektorja Univerze v Mariboru.

Vir: Vlada RS, 9. 6. 2011

(Skupno 14 obiskov, 1 današnjih obiskov)